Prehľad
špecifikácia
C090NWP1 R1

C090NWP1 R1 Základné informácie
| Panel Model | C090NWP1 R1 |
|---|---|
| Značka panelu | IVO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena C090NWP1 R1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | 5 Chips |
C090NWP1 R1 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 104 PPI |
| Pomer strán | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0825×0.2327 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2475×0.2327 mm (H×V) |
| závažia | 60g (Typ.) |
| povrch | Without Polarizer |
| Aktívna oblasť | 198×111.696 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 206.7×122.93 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 1.0±0.1 mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
C090NWP1 R1 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farebný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | 6 o'clock |
| priepustnosť | 6.2% (Typ.)(with Polarizer) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
C090NWP1 R1 Systém podsvietenia
| Typ svietidla | No B/L |
|---|
